• Обновено
Дизајн на воден жиг на државата Вашингтон на куќиштето на патниците во Отербо за Samsung Galaxy S6

Дизајн на воден жиг на државата Вашингтон на куќиштето на патниците во Отербо за Samsung Galaxy S6

Buyers rating:
DEN 3.00

Тековен

Оди Кугари! Покажете ја вашата поддршка за Државниот универзитет во Вашингтон со овој официјален покритие! Овој дизајн е официјално лиценциран уметнички дела одобрени од државниот универзитет во Вашингтон. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не е налепница или кожа. Секое покритие е рачно прилагодено од тимот на Coveroo во Сан Франциско, Калифорнија. Дизајн на Вашингтон Државен воден жиг 2 на куќиште за патници во Otterbox за Samsung Galaxy S6 : Компатибилен со Samsung Galaxy S6. Тенок и тежок случај. Заштитете од гребнатини, испакнатини и шокови. Вклучува само-исполнување на заштитник на јасен екран.

Параметри на производот

Стоката во категоријата