• Обновено
Време и време женски тексас шорцеви со манжетни полите

Време и време женски тексас шорцеви со манжетни полите

Buyers rating:
DEN 719.84

Тековен

Направете простор за вашите нови слави! Денимските шорцеви на времето и Тру, со единечна манжетна, се сончев ден што ќе го сакате. Изработени во тексас на истегнување, овие шорцеви се удобни колку што се слатки. Спарете ги со мета, качулка .. скоро за било што. Исклучиво на. Материјал : 70% памук/20% полиестер/9% рајон/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : редовно. Подигнување и инсејм : среден пораст; 4 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : манжетни полите. Деним шорцеви за жени од време и вистинито.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24...

DEN 207.84