• Обновено
- Фрижидер со големина на стан.

- Фрижидер со големина на стан.

Buyers rating:
DEN 0.33

Тековен

Овој RCA 12 Cu. Ft. Врвен фрижидер за замрзнување ги има опциите за складирање што ги барате, ако едноставно сакате малку дополнителен простор за фрижидер во вашиот дом или канцеларија. Капите за вратите практично чувајте лименки и шишиња со пијалоци складирани на вратата, а стаклените полици и чистачот во делот за свежа храна го прави овој фрижидер лесен за организирање. Димензиите се 28,8 x 24 x 59,8 инчи. Голем капацитет - 12 ку. Ft. Капацитет, совршен за сите членови на семејството. Преграда за замрзнување - Ја одржува вашата храна добро замрзната во секое време во одделот за замрзнување. Прилагодлив термостат - Контролирајте ја температурата на храната за да ја одржувате свежа подолго. Прилагодливо - лесно разменете ја страната на вратата, прилагодете ја висината на нозете и извадете ги или променете ги висината на полиците за персонализирано искуство. Вградена ламба - најдете ја вашата храна побрзо со внатрешната светлина. Вклучени компоненти : полици, прирачник за сопственици.

Параметри на производот

Стоката во категоријата