• Обновено
Девојките на Reebok Toddler се загреваат сет со долги ракави и хеланки, 2-парчиња, големини 12M-5T

Девојките на Reebok Toddler се загреваат сет со долги ракави и хеланки, 2-парчиња, големини 12M-5T

Buyers rating:
DEN 319.68

Тековен

Девојките на Reebok Toddler се загреваат со долги ракави и сет на хеланки, 2-парчиња, големини 12 M-5 T се совршени за вашето мало девојче. Чувајте ја нејзината симпатична, пријатна и пријатна во овој долг ракав и сет за нозе оваа есен. Сетот е одличен за студените и свежи утрински прошетки низ соседството. Без разлика дали поминувате време со неа дома или ја испраќате во предучилишна возраст, овој сет одговара на сите прилики! 2 парчиња сет на долги ракави и сет за нозе. Направено од 100% полиестер (горе) / 92% полиестер, 8% спандекс. Машинско миење ладно. Tumble Dry Low . Брендирана графичка.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack
  • Обновено
Оценката:

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил Тешко е да се победи насмевката

DEN 1.67