• Обновено
Искрено ореви сушени боровинки, ЛБ

Искрено ореви сушени боровинки, ЛБ

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Здрава забава со сини крцкави вкусни грицкања што се возат со што било! Нашите свежи сушени боровинки нудат исполнета слатка криза што ја чекавте. Измешајте го со утринската овесна каша или фрлете ги во мешавина од ореви и други мунчи. Слаткиот крцкав вкус е очигледен и да, можете да го јадете само надвор од пакетот. Усто водно е вкусно. Боровинките за здрави блуз се преполни со супстанции за подобрување на здравјето. Збогатено со витамин Ц и Антоцијан, можете да ги исфрлите сите оние слободни радикали во вашето тело. Витамин-К присутен, СИДА во правилен развој на коските и боровинки, исто така, го одржуваат вашето кардиоваскуларно здравје во врвна форма. Сè уште се прашувате зошто треба да ги изберете нашите сушени боровинки? - Овие каснувања од сушени бери нудат трошка за вода. - Совршено за вашиот овес или дури и вашиот овошен десерт. - Ви помага да одржите одлично здравје на кардиоваскуларното. - Ок кошер сертифициран. - getе ја добиете најдобрата свежина за дегустација заклучени бобинки! Кликнете на копчето "Додај во количката? Зеаксантин, кој го неутрализира дејството на слободните радикали за да ја намали стапката на оксидативно оштетување во клетките. Ова доведува до подобрено здравје на кожата и очите. за 27% во 8-недела период. Пониските нивоа на холестерол го намалуваат ризикот од срцев удар и мозочен удар. 3. Богата со растителни влакна : 1 чаша боровинки обезбедува 4 грама здрави влакна. Благодарение на нивните масовни сушени сушени боровинки промовирани мазно движење на храна во цревата и го поддржува растот на корисни (пробиотични) бактерии. Служење на промовирање на чувство на полнота.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Лесна улична цел лизгање
  • Обновено
Оценката:

Лесна улична цел лизгање

Стилски чевли што ќе можете да го носите цел ден, целта по лесна улица е детално опишана со ситни парфи н�

DEN 1.00
ПАЛЕТ ПАЛЕТ ШАРМ 5 x5 20 pkgquentin multi
  • Обновено
Оценката:

ПАЛЕТ ПАЛЕТ ШАРМ 5 x5 20 pkgquentin multi

Совршен додаток на вашите потреби за занаетчиство! Овој пакет содржи дваесет 5x5 инчи 100% листови со памуч

DEN 404.48