• Обновено
Wrangler Boys Boys Hightweight Flannel кошула, големини 4- & Husky

Wrangler Boys Boys Hightweight Flannel кошула, големини 4- & Husky

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Забиен и подготвен за одење. Оваа кошула во тешка категорија на Wrangler е одличен додаток на гардеробата на вашето момче и е изработена во удобен памук со меко чувство и класичен стил на ткаен Wrangler… победничка комбинација! Оваа кошула на момчињата со фланели има двојни џебови на градите за убав допир и карирана шема што е стилска. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : јака од преклопување. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Долги ракави. Ockебови : 2 џебови од градите со копче. Карактеристики : ткаени; Супер-мека ткаенина од фланел. Кошула на копчињата на момчињата од Вранглер.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

- Фрижидер со големина на стан.
  • Обновено
Оценката:

- Фрижидер со големина на стан.

Овој RCA 12 Cu Ft Врвен фрижидер за замрзнување ги има опциите за складирање што ги барате, ако едноставно са�

DEN 0.33