• Обновено
Бредли со 4-горива гас BBQ скара со страничен горилник

Бредли со 4-горива гас BBQ скара со страничен горилник

Buyers rating:
DEN 5355.84

Тековен

Подгответе се за сезоната на печење со оваа скара за гас со 4-горилникот Бредли. Оваа скара од светска класа ви го дава целиот моќ и површински простор што ви треба за да готвите целосни оброци за задниот двор полн со гладни гости. Неговата елегантна, четкана хром надворешност елегантно се сместува скоро 700 квадратни квадратни површини за готвење и решетки за готвење од леано железо кои обезбедуваат храна да се готви до совршенство. Оваа скара со страничен горилник има електронско палење и двослоен дизајн на аспираторот за да се задржи во топлината, одржувајќи ја храната топла додека не биде подготвена за сервирање. Скара има мерач на температура поставен во центарот за совршени слики, оброци за вода, секој пат. Оваа единица користи вкупно 61,000 BTU со четири горилници од не'рѓосувачки челик од долг живот кои издвојуваат по 12.000 BTU. Оваа скара за гас BBQ има едногодишна гаранција. Бредли со 4-горива гас BBQ скара со страничен режач : гас на отворено скара за скара. 696 квадратни квадратни простор на скара. 493 квадратни во примарно печење. 203 квадратни квадратни во секундарниот простор. 61,000 Вкупно БТУ. 4 горилници од не'рѓосувачки челик со долг живот кои произведуваат по 12.000 БТУ. 13.000 BTU страничен горилник. Електронско палење. Решетки за готвење од леано железо. Дизајн на аспиратор со двојно слој за да се одржи во топлина. Вклучува мерач на температура поставен во центарот. Димензии : 21 "l x 58" w x 47.25 "ч. 1-годишна гаранција. Модел# BG40404 SS. Подгответе различни јадења истовремено на главните и страничните скари.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет
  • Обновено
Оценката:

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет

Дишејќи и ситно меко, Aden + Anais Essentials 100% памучни муслински бебешки ќебиња за бебиња обезбедуваат малечки �

DEN 0.33