• Обновено
Играч: Ј Ајаи, Мајами Долфинс, Jerseyерси на младински играчи, големина 4 - 18, тимска боја со број

Играч: Ј Ајаи, Мајами Долфинс, Jerseyерси на младински играчи, големина 4 - 18, тимска боја со број

Buyers rating:
DEN 10799.84

Тековен

Вашето дете ќе биде среќно да покаже поддршка за нивниот омилен тим што го носи своето омилено име на играчи и дрес со број во боја на тим. Направено е со 100% полиестер и го има името и бројот на играчите со логото на тимот. Овој играч Jerseyерси е официјално лиценциран од НФЛ. NFL. Y87e H. Ј Ајаи, Мајами Долфинс, младински играч Jerseyерси,. 100% полиестер. Тимска боја. Големина L (10/12).

Параметри на производот

Стоката во категоријата