• Обновено
Лесни улични балетски станови на Дени

Лесни улични балетски станови на Дени

Buyers rating:
DEN 415.84

Тековен

Дени по лесна улица е балетски стан што треба да биде вашиот удобен и стилски избор за напорни денови. Објавената надворешна плоча во комбинација со лесното движење од страна на лесни ултра ултра лесни табани ќе ве направи среќни што го носевте овој чевли! 0,75 инчи потпетици. Лесна изградба на улични удобни бранови. Мулти-материјал горен. Детали за преклопување и плетени вампи. Засилено со лесно движење од лесни ултра-лесни табани. Флексибилна и лесна надворешна плоча.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Цунами портокалова ракавица, xl
  • Обновено
Оценката:

Цунами портокалова ракавица, xl

РОБОВИТЕ РОБОВИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ ИЛИ ОБЕЗБЕДУВАЕ НА Влажни и масни ус

DEN 195.84