• Обновено
Чуда нација деца црни училишни униформни чевли, големини 7- & 13-

Чуда нација деца црни училишни униформни чевли, големини 7- & 13-

Buyers rating:
DEN 357.44

Тековен

Стилско и практично решение за вашата мала мода! Овие чевли за чудо нација Мери Janeејн се одобрени за училишна униформа и супер слатки, што ги прави одличен избор за секојдневниот изглед на вашето дете. Со удобен вклопување и издржлив дизајн, овие чевли ќе ги одржуваат нозете на вашата девојка во текот на целиот ден. Не чекајте, надградба на училишната игра за чевли на вашата девојка со нашата стилска и удобна Мери Јанес денес! Школска униформа. Лесно вклучено/лесно исклучување. Квалитетна конструкција. Издржлив. Избришете чисто со крпа. Направено во Камбоџа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Вокер 1003- Производи на Вокер HD
  • Обновено
Оценката:

Вокер 1003- Производи на Вокер HD

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

DEN 1.00