• Обновено
Трговска марка ликовна уметност Мандала II платно уметност од здраво ангел

Трговска марка ликовна уметност Мандала II платно уметност од здраво ангел

Buyers rating:
DEN 1530.08

Тековен

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Мандала II“ Канва уметност од здраво ангел : уметник : здраво ангел. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84