• Обновено
Се прашувам дека девојките за новороденчиња за новороденчиња

Се прашувам дека девојките за новороденчиња за новороденчиња

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Чудо нација, ноен девојче, нозе за новороденчиња, папучи со виножито со големина на забавата со забавата со чудо нација на новороденче, ленти со нозе од нозе. Овие влечки имаат рециклирана полиестерска мешавина кадифен горен и мек Тери чорап и постава. Лесно вклучено/ исклучено. Надворешната ткаенина нуди врежани решетки за отпорност на лизгање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата