• Обновено
Рон Магнес 'Сантонио Холмс Супер Боул Фати „Канвас уметност

Рон Магнес 'Сантонио Холмс Супер Боул Фати „Канвас уметност

Buyers rating:
DEN 1.67

Тековен

Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Научниот музеј на Лондон го повика Рон да создаде мурал од 65ft x 18ft за нивната главна изложба за науката за желби за храна. Рон Магнес 'Сантонио Холмс Супер Боул Фати' платно уметност. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Неговите смели уметнички дела што привлекуваат око привлекоа национално и меѓународно внимание.Уметник : Рон Magnessubject : Sports Style : Modern & Modernively Product Type : Gallery-завиткан платно Арта Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има илустрација на фудбалски прегратки. Неговите уметнички отпечатоци висат на wallsидовите низ целиот свет. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Истакнати бои : сина, црна, бела, жолта, кафеава, зелена, црвена, црвена Рон Магнес работи од неговото домашно студио во Питсбург, ПА. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Тој претходно работел за едно големо студио за дизајн во Питсбург, пред да се појави сам и да стане независен илустратор и аниматор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Вокер 1003- Производи на Вокер HD
  • Обновено
Оценката:

Вокер 1003- Производи на Вокер HD

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

DEN 1.00