• Обновено
Правила за камп ако се изгубите смешна типографија графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност

Правила за камп ако се изгубите смешна типографија графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна

Buyers rating:
DEN 7196.00

Тековен

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 36 x 1,5 x 36 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 17 x 1,5 x 17 големи : 24 x 1,5 x 24 x -во -големи : 30 x 1,5 x 30 преголема : 36 x 1,5 x 36. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачно и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : хумор, смешно, кампување, кабина, дрво, шума , Природа, на отворено, земја, зимзелена. Дизајн од Дафне Полсели. Прво совршено во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет . Текстот вклучува : Правила за камп ако се изгубите, вратете се назад во камп.

Параметри на производот

Стоката во категоријата