• Обновено
Трговска марка ликовна уметност Слика платно уметност од Лиза Пауел Браун, црна мат, рамка за бреза

Трговска марка ликовна уметност Слика платно уметност од Лиза Пауел Браун, црна мат, рамка за бреза

Buyers rating:
DEN 14400.00

Тековен

Ready to hang Framed presentation Available in various sizes Trademark Fine Art "Figure" Canvas Art by Lisa Powell Braun, Black Matte, Birch Frame : Artist : Lisa Powell Braun. Тема : Цртеж. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84