• Обновено
1pk 6 24 мерач челичен лим со низок јаглероден челик ладен валани користени

1pk 6 24 мерач челичен лим со низок јаглероден челик ладен валани користени

Buyers rating:
DEN 319.68

Тековен

Ширина 6 инчи; Должина 0 инчи; Висина 24 инчи; Тежина 2,34 bssteel Works Boltmaster; Модел бр : 11759; UPC : 0535385170216 "x 24 "; 16 мерач; Челичен лим; Низок јаглероден челичен лист; Ладно валано; Се користи за најразлични апликации и поправки за заварување. 1pk 6 "x 24" 16 мерач челичен лим со низок јаглероден челичен лим ладен валани.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Вокер 1003- Производи на Вокер HD
  • Обновено
Оценката:

Вокер 1003- Производи на Вокер HD

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

DEN 1.00