• Обновено
1pk 6 24 мерач челичен лим со низок јаглероден челик ладен валани користени

1pk 6 24 мерач челичен лим со низок јаглероден челик ладен валани користени

Buyers rating:
DEN 319.68

Тековен

Ширина 6 инчи; Должина 0 инчи; Висина 24 инчи; Тежина 2,34 bssteel Works Boltmaster; Модел бр : 11759; UPC : 0535385170216 "x 24 "; 16 мерач; Челичен лим; Низок јаглероден челичен лист; Ладно валано; Се користи за најразлични апликации и поправки за заварување. 1pk 6 "x 24" 16 мерач челичен лим со низок јаглероден челичен лим ладен валани.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Студио Wynwood Printed Stars & Space Canvas Art Print
  • Обновено
Оценката:

Студио Wynwood Printed Stars & Space Canvas Art Print

Астрономскиот систем, е вешто направено индустриско уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна

DEN 0.67