• Обновено
Контејнер за складирање Homz Gallon Clear со сребрен капак

Контејнер за складирање Homz Gallon Clear со сребрен капак

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Можете да ги чувате вашите ценети предмети безбедно со Homz 18-Gallon Tote. Секоја ставка има јасна основа. Сребрениот капак на овој Homz Tote се прилепува безбедно, осигурувајќи се дека вашиот имот останува подалеку од влагата и елементите. Неговиот стабилен дизајн ќе ви помогне да ги зголемите дури и најмалите простори, што го прави добар облог за вашата гаража, таванот или подрумот. Тие се исто така паметен избор за потег, бидејќи тие имаат агли отпорни на влијанија за дополнителна сила. За разлика од картонските кутии, овие може да се користат постојано и ќе го издржат тестот на времето. Четиристрајните рачки го прават секој чист пластичен тота лесен за носење и транспорт. Homz 18-галон тота Clear : Homz 18-галон тоте се идеални за речиси секоја потреба од складирање : гаража, подрум, плакарот, движење или канцеларија. Овие Homz totes се издржливи, стабилни и лесни за транспорт. Секоја тота има агли отпорни на влијанија, така што тие ќе го издржат тестот на времето.

Параметри на производот

Стоката во категоријата