• Обновено
Нема граници за машко и големи машки панталони за џогер, големини до 5xl

Нема граници за машко и големи машки панталони за џогер, големини до 5xl

Buyers rating:
DEN 0.33

Тековен

Вашите џогери штотуку добија пријатна надградба. Со трендовски силуета и лесен стил на влечење, овие панталони за џогер за мажи без граници се направени во удобно руно од памук-мешавина-совршени за вашиот изглед дома или секојдневни активности на отворено. Исклучиво на. Материјал : 72% памук/28% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Tapered Leg. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови, 1 задниот џеб има најважни работи. Карактеристики : Надворешно влечење; Еластични манжетни. Машки џогери од руно од без граници.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет
  • Обновено
Оценката:

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет

Дишејќи и ситно меко, Aden + Anais Essentials 100% памучни муслински бебешки ќебиња за бебиња обезбедуваат малечки �

DEN 0.33