• Обновено
Производи на мајка Земја замрзнуваат сушени јагоди кварта тегла Оз

Производи на мајка Земја замрзнуваат сушени јагоди кварта тегла Оз

Buyers rating:
DEN 207.84

Тековен

Производите на Мајка Земја замрзнуваат сушени исечени јагоди во кварта тегла мрежа WT. 2oz. Големината се подготвени за јадење. Направено со вистински не-ГМО замрзнати органски јагоди без адитиви или конзерванси. Кошер и без глутен, тие се одлични за секојдневно грицкање, рецепти, десерти, мешани пијалоци и додавање на палачинки или мафини. Тие се ваш "одење до" за долго и краткорочно складирање, подготвеност за итни случаи, пешачење и ранци. Не мора да се грижите за неделните патувања во продавницата или грижата за расипување. 100% јагоди во кварт тегла со големина на кошер, не-ГМО без конзерванси или адитиви одлични за рецепти и секојдневно грицкање совршено во десерти, мешани пијалоци, појадок и бранч и сладок и курва вкус удобен и здрав. Зачува 98% од хранливата вредност кога се споредува со свежо корисно за долго и краткорочно складирање и подготвеност за итни случаи, преносни и лесни подготвени за јадење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84