• Обновено
Трговска марка ликовна уметност Пинк око платно уметност од oshош Биер, црна мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Пинк око платно уметност од oshош Биер, црна мат, црна рамка

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини Трговска марка ликовна уметност „Пинк око“ платно уметност од oshош Биер, Црна мат, Црна рамка : Уметник : oshош Биер. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Параметри на производот

Стоката во категоријата