• Обновено
Трговска марка ликовна уметност витраж платно уметност од Кети Г. Аренс, бела мат, рамка од бреза

Трговска марка ликовна уметност витраж платно уметност од Кети Г. Аренс, бела мат, рамка од бреза

Buyers rating:
DEN 2035.52

Тековен

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини, трговска марка ликовна уметност „витраж“ платно уметност од Кети Г. Аренс, бела мат, рамка од бреза : уметник : Кети Г. Аренс. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Параметри на производот

Стоката во категоријата