• Обновено
Аука куќа кревет кревет, дрвен близнак над креветот близнак со скали за складирање и покрив за деца, момчиња и девојчиња, сива

Аука куќа кревет кревет, дрвен близнак над креветот близнак со скали за складирање и покрив за деца, момчиња

Buyers rating:
DEN 2.67

Тековен

Овој производ доаѓа во 3 одделни пакети и може да не се испорачува во исто време. комбинација на бои-диференцирана од нормален кревет во боја, овој кревет кревет има два вида бои, а комбинацијата на бои е хармонична. Тежина капацитет за кревет : 175 bs. Функционален и естетски, овој кревет кревет ќе ги задоволи вашите потреби . Со дизајн што го сакаат децата, ова креветче е завршено со wallид инспириран од Плејхаус со прозорец и две бои за да служи како вкусно парче изјава во спалната соба на вашите деца што можат да уживаат со часови на крајот.8“ (L X W X H).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Cobian® Men's Arv Flip Flip
  • Обновено
Оценката:

Cobian® Men's Arv Flip Flip

Flip Flopone на Cobian® Arv 2 е еден од нашите најдобри продавачи! Совршена комбинација на удобност и квалитет, ARV 2 �

DEN 3.33