• Обновено
Регал имот, безжичен премија венецијански винил ролетни, затемнување на просторијата, бело, 35W 72L

Регал имот, безжичен премија венецијански винил ролетни, затемнување на просторијата, бело, 35W 72L

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Регал имот безжичен 2-инчен венецијански винил слепи е полесна верзија и опција за буџетот во споредба со традиционалните ролетни од дрво. Венецијанските ролетни се познати по нивната достапност и отпорност на влага, што ги прави погодни за области како кујни, бањи и комерцијални згради. Венецијанските ролетни нудат одлична контрола на светлината. Овие ролетни нудат приватност кога се затворени, а вие можете дополнително да ја подобрите приватноста со навалување на летвите додека дозволувате природна светлина во просторијата. Се одликува со декоративна ПВЦ глава и долна железница за издржливост. Слепите се лесни за чистење и ракување со едноставна рачно подигнување или пониско работење. Регал недвижнини ролетни и нијанси на безжичен имот нудат безбедни опции за домови со мали деца и миленичиња. Бесплатно, безбедно дете и миленичиња, затемнување на просторијата, енергетско ефикасно, обезбедува приватност и отпорност на влага . слепа вистинска големина : 35 W x 72 L x 2.25d. Вистински до големина (без одземања). Ширина се вклопува во рамките на прозорецот 35 - 35,5 инчи ширина . винил ролетни може да се инсталираат внатре или надвор од рамката на прозорецот. Содржината на пакетот вклучува 1 слеп, валент за појавување, монтирање на хардвер и инструкции за инсталација . Бесплатни сватови во боја, замена на дел и поддршка на клиентите за мерење и инсталирање. Ве молиме контактирајте не на Custort Service@ или јавете се на 1 844 318 6168 од понеделник до петок 8 : 00 часот - 16 : 30 часот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

- Фрижидер со големина на стан.
  • Обновено
Оценката:

- Фрижидер со големина на стан.

Овој RCA 12 Cu Ft Врвен фрижидер за замрзнување ги има опциите за складирање што ги барате, ако едноставно са�

DEN 0.33