• Обновено
Перница за печатење во ленти со рагби ленти

Перница за печатење во ленти со рагби ленти

Buyers rating:
DEN 384.00

Тековен

Повикајте го вашиот пад декор со трендовски дизајни од Е по дизајн! Колекцијата на целите, тиква и собирите содржи асортиман на смели и освежувачки дизајни подготвени за подобрување на кој било простор во вашиот дом! "Рагби лента со ленти за печатење на ленти : мек вртено полиестер надворешноста. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84