• Обновено
Бен Хајн „Дај ми малку свеж воздух“

Бен Хајн „Дај ми малку свеж воздух“

Buyers rating:
DEN 607.84

Тековен

Видливата рака на Бенс претставува врска помеѓу гледачот, уметникот и уметничкото дело. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Истакнати бои : светло сина, сина, бела молив против камерата е оригинален визуелен концепт измислен и популаризиран од Бен Хајн од април 2010 година. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Хајн не рекреира фотографии, но ги преиспитува. Нова уметничка форма и специјална трговска марка, таа е исто така еден од најкреативните и најмоќните уметнички концепти од 21 век.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84