• Обновено
DesignArt 'цијан розова и сина вода во состав на мастило' модерен панел за завеси од средниот век

DesignArt 'цијан розова и сина вода во состав на мастило' модерен панел за завеси од средниот век

Buyers rating:
DEN 687.84

Тековен

Акцентирајте ги и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа цијан, сина и розова вода во завеса за композиција на мастило . Оваа елегантна модерна завеса од средниот век се печати со употреба За вас . ткаенината со факс-линен е изработена од 270 GSM полиестер што го дозволува овој Blue Curtain на целосно и безбедно машинско миење . Овие се декоративни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : модерно од средниот век. - Предмет : Апстракт. - Боја : сина. - Модел : Апстракт. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24...

DEN 207.84