• Обновено
YouthFan NCAA Virginia Tech Hokies 3D Stadiumview Magnet

YouthFan NCAA Virginia Tech Hokies 3D Stadiumview Magnet

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Направете го вашиот фрижидер фан-зона со официјално лиценцираниот 3 D стадионски преглед магнет. Создадени од повеќе слоеви, тие се прекрасна мини реплика на вистинскиот стадион на вашиот тим. Обезбедете ја на секоја магнетна површина и прикажете ги сите важни трудови-списоци за работа, распореди на тимот, дури и цртежи на креда. Тие се толку детални и уникатни, можеби само ќе се восхитувате на стадионот магнет повеќе од уметничките дела на Кидо. Супер силна конструкција работи на која било магнетна површина. Совршено за дома / училиште / канцеларија. Димензии : 2.25 ”x 2,25” x .4025 ”. Наредени три слоја длабоко создавање 3Д дизајн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack
  • Обновено
Оценката:

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил Тешко е да се победи насмевката

DEN 1.67
- Фрижидер со големина на стан.
  • Обновено
Оценката:

- Фрижидер со големина на стан.

Овој RCA 12 Cu Ft Врвен фрижидер за замрзнување ги има опциите за складирање што ги барате, ако едноставно са�

DEN 0.33