• Обновено
Karastan килими нов Ross Ash Grey 2 '4 7' 10 inreage inare

Karastan килими нов Ross Ash Grey 2 '4 7' 10 inreage inare

Buyers rating:
DEN 735.52

Тековен

Прекрасно деби на нашата колекција „Еуфорија“, Новиот Рос е луксузно парче инспирирано од Персиј, фрлено во сјајни пепел Греј и гранитни нијанси. Совршено е подготвен да комплиментира низа мотиви за украси, новиот Рос веднаш ќе додаде полски и паначе во вашиот простор. Како и другите во нашата колекција „Еуфорија“, новиот Рос е создаден со безгрижна удобност на нашите влакна Smart Strand®. Стилски дизајн : Од случајно до традиционално, ова трендсетирање на украсниот килим со неутрална палета на бои може да биде беспрекорно интегрирана во најразлични стилови на домашен декор . материјали отпорни на дамки : еластичните 100% Smart Strand® Површински влакна со латекс Поддршка нуди супериорна дамка, нуди супериорна дамка, нуди супериорна дамка Отпорност што е вграден во влакна, се спротивставува на кршење и мачење и е лесен за чистење. Свилата како нишки создаваат премија за килим со неспоредлива луксузна мекост. Овој килим на кадифен подрачје е одличен избор за области со висок сообраќај и домаќинства со деца и миленичиња . кадифен куп : Високиот кадифен куп нуди луксузно густо и раскошно меко чувство под нозете, што носи раскошна здружение на кој било простор . лесна грижа и Чиста : лесно чиста површина, ја одржува оваа област килим привлечна за наредните години. Едноставно, испразнете редовно, самото место чисто со решение на благ детергент и вода, или чиста професионално кога е потребно . : Како дел, најголемиот производител на килими во светот, производите на Карастан килим нудат 1 -годишна гаранција за дефекти во производство и гордо увезени материјали .

Параметри на производот

Стоката во категоријата

- Фрижидер со големина на стан.
  • Обновено
Оценката:

- Фрижидер со големина на стан.

Овој RCA 12 Cu Ft Врвен фрижидер за замрзнување ги има опциите за складирање што ги барате, ако едноставно са�

DEN 0.33