• Обновено
Комплет за wallидови на галеријата Кејт и Лорел Бордо, сет со разновидни рамки со големина со сива завршница од јаглен

Комплет за wallидови на галеријата Кејт и Лорел Бордо, сет со разновидни рамки со големина со сива завршница

Buyers rating:
DEN 3.33

Тековен

Семејните фотографии треба да бидат прикажани таму каде што можат да бидат постојан потсетник дека времето поминато со семејството и пријателите треба да го запомни и ужива сите. Покрај тоа, заоблен бел бел мат е вклучен во 4 од рамките, вклучувајќи и оној што има намалено испади за две 3,5 x 5,5 фотографии. Задоволство да се гледа секојдневно и забавно да се додаде со текот на времето. Споделувањето на тие фотографии е радост што носи не само вие задоволство, туку и ги забавува вашите гости. Сигурно е да се донесе дополнителен интерес и внимание, привлекувајќи го фокусот на моментите и сеќавањата што сте ги заробиле во сопствената шема. Направено како што треба, и имате безвременска колекција од вашите најдобри времиња заробени во еден прекрасен прилагоден поглед на вашиот омилен wallид. Сетот со 10 рамки има 5 различни големини на надворешната рамка со секоја рамка со една од 3 големини на прикажување на фотографии. Големините се : (1) 11 x 14 Matted, големина на приказ на фотографии 7,5 x 9,5; (2) 8 x 10 Matted, една големина на приказ на фотографии 4,5 x 6,5 и една со две прикажувања на фотографии се исечени - секој 3,5 x 5,5; (1) рамка од 7 x 9, со големина на приказ на фото 4,5 x 6,5; (3) 5 x 7 Рамки што не се воспоставени, големина на приказ на фотографии 4,5 x 6,5 и (3) 4 x 6 рамки кои не се воспоставени, големина на приказ на фото 3,5 x 5,5. Хардверот за висина на Sawtooth е веќе инсталиран на задниот дел и за слики во стилот на портрет или во пејзаж. Силниот структурен облик на профилот на рамката на Бордо е класичен изглед кој нема да датира и надополнува многу стилови на украсување како земја, класичен, деко, еклектичен, европски и традиционален. Големини : (1) 11 x 14 Matted, големина на приказ на фотографии 7,5 x 9,5; (2) 8 x 10 Matted, една големина на приказ на фотографии 4,5 x 6,5 и една со две прикажувања на фотографии се исечени - секој 3,5 x 5,5; (1) рамка од 7 x 9, со големина на приказ на фото 4,5 x 6,5; (3) 5 x 7 рамки Неизмеани, големина на приказ на фото 4,5 x 6,5 и (3) 4 x 6 рамки кои не се воспоставени, големина на приказ на фото 3,5 x 5,5 Колекцијата на рамки за рамка Кејт и Лорел Бордо, ви овозможува да дизајнирате дисплеј што не само што ќе додаде стил на празен wallид, но исто така ќе ви го даде топол сјај на вашите богатства спомени и ќе ја зајакнете секоја просторија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет
  • Обновено
Оценката:

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет

Дишејќи и ситно меко, Aden + Anais Essentials 100% памучни муслински бебешки ќебиња за бебиња обезбедуваат малечки �

DEN 0.33
Вокер 1003- Производи на Вокер HD
  • Обновено
Оценката:

Вокер 1003- Производи на Вокер HD

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

DEN 1.00
- Фрижидер со големина на стан.
  • Обновено
Оценката:

- Фрижидер со големина на стан.

Овој RCA 12 Cu Ft Врвен фрижидер за замрзнување ги има опциите за складирање што ги барате, ако едноставно са�

DEN 0.33