• Обновено
Бесплатно собрание женско раглан ракав Поло кошула

Бесплатно собрание женско раглан ракав Поло кошула

Buyers rating:
DEN 0.67

Тековен

Донесете ја текстурата. Кошулата со ракав на Raglan Raglan Raglan е модерен фаворит за преземање. Опуштена и ретро, ​​оваа кошула ја започнува изрез за забавен, летен спин на безвременска кошула. Поставете го со шорцевите што одговараат за тотално координиран изглед. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина XL. ФИТ : Опуштено. Деколте : V-врат со широка поло. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави на Раглан. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Текстурирана ткаенина. Womenенски раблан ракав Поло кошула од бесплатно собрание.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84