• Обновено
Уникатен разбој Брис Кањон современо потресено подрачје килим или тркач

Уникатен разбој Брис Кањон современо потресено подрачје килим или тркач

Buyers rating:
DEN 1871.84

Тековен

Нашата родна колекција носи уште еден дел од светот во вашиот дом. Искусете парче од различна култура со живописни бои и зачудувачки мотиви што се наоѓаат во оваа колекција килими. Оставете го овој мајчин килим да ве транспортира низ целиот свет секој пат кога ќе го видите. Мулти/2 '2 x 6' 0. Полипропилен. Машински изработени. Ранер. Турција. Семејна соба; Домашна канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска соба; Спална соба. 0,33 инчи. Упатства за нега : Вакуум редовно и самото место чисто. Затворен. За да се отстранат сите набори, флип килим наопаку и се тркалаат во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно во рок од неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може да варираат малку.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24 Впечаток за врв

DEN 207.84
Cobian® Men's Arv Flip Flip
  • Обновено
Оценката:

Cobian® Men's Arv Flip Flip

Flip Flopone на Cobian® Arv 2 е еден од нашите најдобри продавачи! Совршена комбинација на удобност и квалитет, ARV 2 �

DEN 3.33