• Обновено
Уникатен разбој Брис Кањон современо потресено подрачје килим или тркач

Уникатен разбој Брис Кањон современо потресено подрачје килим или тркач

Buyers rating:
DEN 1871.84

Тековен

Нашата родна колекција носи уште еден дел од светот во вашиот дом. Искусете парче од различна култура со живописни бои и зачудувачки мотиви што се наоѓаат во оваа колекција килими. Оставете го овој мајчин килим да ве транспортира низ целиот свет секој пат кога ќе го видите. Мулти/2 '2 x 6' 0. Полипропилен. Машински изработени. Ранер. Турција. Семејна соба; Домашна канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска соба; Спална соба. 0,33 инчи. Упатства за нега : Вакуум редовно и самото место чисто. Затворен. За да се отстранат сите набори, флип килим наопаку и се тркалаат во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно во рок од неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може да варираат малку.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет
  • Обновено
Оценката:

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет

Дишејќи и ситно меко, Aden + Anais Essentials 100% памучни муслински бебешки ќебиња за бебиња обезбедуваат малечки �

DEN 0.33