• Обновено
Terra & Sky Women's Plus Supplice Supplice Top со исечена ширина на нозе

Terra & Sky Women's Plus Supplice Supplice Top со исечена ширина на нозе

Buyers rating:
DEN 223.84

Тековен

Во потрага по модерен и разноврсен уфит оваа сезона. Добро, не гледај повеќе! Оваа тера и небесна комбинација ќе биде одличен додаток на вашата гардероба. Azzез го доживеа со некои кул додатоци за шик изглед или облечете го со омилените станови. Како и да е, тоа ќе ве ажурира со најновите трендови, додека сè уште ве одржува пријатно! Пар со вашата омилена сандала или клин за да го завршите вашиот совршен изглед! Без ракави. Врвот на вишок. Затворање на метални прилепување на врвот на суфицитот на кросовер. Еластична половината. Нефункционална предна вратоврска. Странични џебови. Метално копче со еластично затворање на вратот на вратот. Исечено широко дно на ногата. Полиестер/спандекс. Машинско миење ладно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Lee Riders Women's Midrise Straight Jean
  • Обновено
Оценката:

Lee Riders Women's Midrise Straight Jean

Lee Riders Womens Midrise Straight Jean со предни џебови од лажички и иконични џебови со зашици со Sкрива Премиум истегнат

DEN 3.00