• Обновено
Време и време женски резервоар за бојадисување на врвот

Време и време женски резервоар за бојадисување на врвот

Buyers rating:
DEN 912.00

Тековен

Конечно е време да заминете сонце на рамената со овој памучен резервоар од време и TRU. Дизајнирано со тренд-десно-вратоврска шема и удобно деколте за накит, овој лесен без ракав врвот ве привлекува низ деновите на топли временски услови со стил. Спарете го со Каприс или креирајте координирана облека со времето за појавување и шорцевите на половината на хартија од хартија (продадени одделно). Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : Врати на накит. Затворање : пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Целокупната шема на вратоврска. Womenенски резервоар за боја на врвот од време и вистинско.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack
  • Обновено
Оценката:

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил Тешко е да се победи насмевката

DEN 1.67
СОНА 'ДЕЈА ВУ' платно уметност
  • Обновено
Оценката:

СОНА 'ДЕЈА ВУ' платно уметност

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

DEN 2.33