• Обновено
Едноставно маргаритка 16 16 Среќен роденден збор за печатење на отворено перница

Едноставно маргаритка 16 16 Среќен роденден збор за печатење на отворено перница

Buyers rating:
DEN 543.84

Тековен

Украсете ги и персонализирајте ги вашите отворени простори со перници од колекцијата на едноставно Дејзи на отворено. Ткаенината отпорна на временските услови и уникатниот стил ќе го подобрат вашиот простор за живеење на отворено. Едноставно Дејзи 16 "x 16" Среќен роденден ПРИРОДНИ ПРОДАВНИЦИ : 16 "x 16" Надворешна декоративна перница. Материјал : полиестер. Пополнете содржина : faux down. Хипо-алергичен. Зашиено затворање. Лесно за чистење. Дел од колекцијата на едноставно Дејзи на отворено.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Лесни улични снимања на Дарси
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични снимања на Дарси

Совршен за работа или викенд, Дарси од Лесна улица има перфориран јака со метални столпчиња и функциона�

DEN 1015.20