• Обновено
Мараја Кери бујна розова мирисна бања сет за жени, компјутер

Мараја Кери бујна розова мирисна бања сет за жени, компјутер

Buyers rating:
DEN 646.40

Тековен

Доживејте пенлива и интоксивална бујна розова бања на Мараја Кери. Овој исклучителен мирис ја доловува чистата сјајност на Мараја Кери со тоа што претставува нејзино привлечно и игриво заводливо присуство. Кристалните високи белешки вклучуваат светлечки акценти на сицилијан Бергамот, свежо океански ветре и пенлива договор за Белини. Цветното срце го прикажува богатиот квалитет на гласот на Мараја. Досајски тахитски ливчиња од тијаре, нежна крин на долината и кадифена розова божур се мешаат во еден текстуриран букет. Основните белешки се слични на длабочината на гласот на Мараја со суптилна топлина и надреална мекост на шумата што се бакнува со сонце завиткана во бел мошус. Вклучува : Мараја Кери Мирис магла 3,4 fl Oz, миризлива бања физ 75 G, миење на телото 3,2 fl oz и соли од бања 3,5 мл. Привлечен и заводлив мирис. Го слави талентот и сјајот на Мараја Кери. Комбинира цвеќиња со Бергамот, пенливи Белини и шума што се бакнува од сонце.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Вокер 1003- Производи на Вокер HD
  • Обновено
Оценката:

Вокер 1003- Производи на Вокер HD

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

DEN 1.00
- Фрижидер со големина на стан.
  • Обновено
Оценката:

- Фрижидер со големина на стан.

Овој RCA 12 Cu Ft Врвен фрижидер за замрзнување ги има опциите за складирање што ги барате, ако едноставно са�

DEN 0.33
Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет
  • Обновено
Оценката:

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет

Дишејќи и ситно меко, Aden + Anais Essentials 100% памучни муслински бебешки ќебиња за бебиња обезбедуваат малечки �

DEN 0.33