• Обновено
Чудо девојки девојки врзаат боја секвен џеб пулвер качулка, големини 4- & плус

Чудо девојки девојки врзаат боја секвен џеб пулвер качулка, големини 4- & плус

Buyers rating:
DEN 2.67

Тековен

Sparkly Sequins додаваат забавен и модерен допир на нејзината чудо нација Худи. Чувајте ја на тренд и удобна во оваа мека качулка за вратоврска и пар на чудо нации што влечеа панталони за крајната облека. Продаден исклучиво на. Прицврстена аспиратор за продолжение. Долги ракави. Двострана четкана истегнување велур. Печатење со вратоврска. Џеб на кенгур на Sequin. Вратоврска. 95% полиестер 5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Tye Dye Sequin Hoodie за девојчиња од Wonder Nation.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Обновено
Оценката:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снуг Форт не ја губи својата форма Супер слаби вклопување Супер слаби отворање �

DEN 399.68