• Обновено
Лесни улични станови на Гарет

Лесни улични станови на Гарет

Buyers rating:
DEN 1.33

Тековен

Одличен стил за кога сте во движење, Гарет по лесна улица ќе ве однесе таму удобно. Вашите прсти се покриени, но ногата е отворена за тие топли временски денови. Истегнете за соодветна, спортска лента за прилагодување на еден допир и многу подлога за да го ублажите секој чекор.75 инчи пета. Тркалезна пети. Затворање на кука и јамка. Консулирање на удобни бранови. Истегнете за вклопување и удобност.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Комбинирање на новороденчиња
  • Обновено
Оценката:

Комбинирање на новороденчиња

Овој супер мек Wrangler Bib во целост има зашивање на контраст, џебови со црвенило и прилагодливи ленти за нај

DEN 415.84