• Обновено
Заменливи реверзибилни розови златни тон на срцев кабел Почетни нараквици со розова Бо - Тел

Заменливи реверзибилни розови златни тон на срцев кабел Почетни нараквици со розова Бо - Тел

Buyers rating:
DEN 1999.84

Тековен

Не'рѓосувачки челик. Заменливи и реверзибилни нараквици. Голем - дијаметар од 2,5 инчи. Голем - 7,75 инчен обем. 14мм реверзибилен шарм на легура. Високо полиран. Отстранлива крајна капа за опција за DIY. 2 Подвижен шарм запира. Почетни нараквици за реверзибилен срцев кабел во Пандора, заменливи нараквици за срцев кабел.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Обновено
Оценката:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снуг Форт не ја губи својата форма Супер слаби вклопување Супер слаби отворање �

DEN 399.68
Тајни богатства маица градник
  • Обновено
Оценката:

Тајни богатства маица градник

Вашите секојдневни најважни работи по цена што не може да се победи сега со повеќе големини од кога бил�

DEN 719.84