• Обновено
Сребрени фармерки копродукции за машка Крег Лесно вклопување фармерки, големини на половината 28-44

Сребрени фармерки копродукции за машка Крег Лесно вклопување фармерки, големини на половината 28-44

Buyers rating:
DEN 383.68

Тековен

Bootcut фармерки со средно индиго миење сребрени фармерки копродукции машки Крег Лесно вклопување фармерки фармерки за подигање на половината - лесен и удобен, Крег седи на половината и има дополнителна просторија во седлото. Овој пар се мие со средна сенка на индиго и има суптилни обрасци на мустаќи и пескање на рацете за природно носено привлечно. Заврши со испробана нога за подигање. Овој пар е направен во еколошка ткаенина за перформанси, во која се наоѓа Reprev® рециклиран полиестер направен од рециклирана содржина, вклучувајќи пластични шишиња (но зачудувачки, сè уште е исто толку мека и удобна како и секогаш). Во суштина, тоа е џин што навистина може да се чувствувате добро за носење. Овој Jeanан е исто така дел од нашата колекција на 30-годишнината, во која има специјален пакет со етикета и комеморативна порака од нашиот основач, Мајкл Сребрена . Економски тексас на перформанси, кој има Reprev® рециклиран полиестер направен од рециклирана содржина, вклучувајќи пластични шишиња. Седи на половината со лесен колк и бутот. Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува. 19,5 "Отворање на нозете, 30/32/34" ИНСЕАМИ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Вокер 1003- Производи на Вокер HD
  • Обновено
Оценката:

Вокер 1003- Производи на Вокер HD

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

DEN 1.00