• Обновено
Серија Алера Елузија серија мрежи од средно-бек вртливата навалување на канцеларијата, црно

Серија Алера Елузија серија мрежи од средно-бек вртливата навалување на канцеларијата, црно

Buyers rating:
DEN 2.00

Тековен

(Сет од 7) Надградете ја вашата работна станица со серијалот „Алера Елузија“ од серијалот на средниот бек/столчето за навалување, црно. Неговиот ергономски дизајн има повеќе точки за прилагодување со цел да ги задоволи потребите на повеќе корисници. Alera Elusion Series Series Mesh Mid Backward Swivel/Tilt Chood, Black : Ергономскиот дизајн се прилагодува за да одговара на повеќе корисници. Алера Елузија Меш Чаир со ладна, дишечка мрежа назад. Контурирана перница на седиштето со работ на водопадот за да помогне во олеснување на притисокот врз нозете. Раководи за прилагодување на висината и ширина со меки полиуретански влошки. 5-starвезда база со тркала за лесна подвижност. Податоци за прилагодување на висината на висината за оптимална лумбална поддршка. Број на модел : Alel42 BME10 B. Доколку сте заинтересирани за купување во големи количини, ве молиме контактирајте со мебелбулксали@wal- за попусти за продажба на волумен во канцелариски мебел.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Обновено
Оценката:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потписот од Леви Штраус Снуг Форт не ја губи својата форма Супер слаби вклопување Супер слаби отворање �

DEN 399.68
Каловеј Милс Еј Буо Доормат, 30 48
  • Обновено
Оценката:

Каловеј Милс Еј Буо Доормат, 30 48

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

DEN 0.33