• Обновено
Име на двострана рунда на Анавија од не'рѓосувачки челик - Телефонски број врежано куче и мачка за мачки, сребро, С.

Име на двострана рунда на Анавија од не'рѓосувачки челик - Телефонски број врежано куче и мачка за мачки,

Buyers rating:
DEN 1.67

Тековен

Опции за 3 големини - мали 25мм, среден 32мм, голем 34мм. Ознаката за миленичиња е полирана, водоотпорна и нема да оцрни. Нашата персонализирана ознака за кучиња е изработена од полиран, густ и висококвалитетен не'рѓосувачки челик, а потоа ласерски врежан со висока температура Ласер за создавање ознака за кучиња за миленичиња што ќе трае долго. За оваа ознака, предниот дел може да се персонализира со името и телефонскиот број на вашето домашно милениче. Гравете го предниот дел со името и телефонскиот број на миленичето и грбот со важни информации за контакт за итни случаи- т. е 15 карактери по линија. Анавија би сакала да се грижи за креативноста и претпочитањето на сите, затоа ги нудиме нашите ознаки во најразлични форми и бои.Дајте си чувство на безбедност во случај на вашето домашно милениче случајно да излезе и исчезна. Вклучува 2 заменливи клучни прстени и кадифена торбичка. Наместо име и број, можете да гравите име и прекар или име или порака. Ознаката може да биде врежана на предната и назад со сопствени детали.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Garanimals joggers pant, брои, пакет
  • Обновено
Оценката:

Garanimals joggers pant, брои, пакет

Убав и симпатичен! Панталоните за џогирање на овие момчиња за вашето дете се симпатичен додаток на него�

DEN 422.24
Кратко руно на Верте дами
  • Обновено
Оценката:

Кратко руно на Верте дами

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш Без разлика дали сте се упатил�

DEN 319.84
Тајни богатства маица градник
  • Обновено
Оценката:

Тајни богатства маица градник

Вашите секојдневни најважни работи по цена што не може да се победи сега со повеќе големини од кога бил�

DEN 719.84