• Обновено
Stupell Industries Red Fo Vintage Thone Potted Ombre Pattern Graphic Art Jet Black Floating Framed Canvas Print Wall Art, Design By Amelie Legaut

Stupell Industries Red Fo Vintage Thone Potted Ombre Pattern Graphic Art Jet Black Floating Framed Canvas

Buyers rating:
DEN 911.84

Тековен

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид декор. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии . уметнички дела се однесуваат на : црвена лисица; цицач; животно; кучешки; диви животни;. Дизајн од Амели Легал.

Параметри на производот

Стоката во категоријата