• Обновено
Terra & Sky Women's Plus Size Repreve Classic Straight Flys Jeans со контрола на стомакот

Terra & Sky Women's Plus Size Repreve Classic Straight Flys Jeans со контрола на стомакот

Buyers rating:
DEN 0.67

Тековен

Класичните фармерки со права нозе со вградена контрола на стомакот сигурно ќе станат ваш тексас за сезоната. Тие изгледаат и се чувствуваат неверојатно! Изматете ги вашите криви во облека дизајнирани да ве одведат насекаде. Тера приближно. In Seam : 30,5 "; Petite : 28.5". Права нога; Должина на глуждот. Затворање на копчињата со поштенски мува. Стајлинг со пет џеб. Вграден панел за слабеење. 77% памук/21% Repreve® полиестер/2% еластан. Машина за перење. Увезени. Класичен директен нозе ревидира тексас фармерки за плус големина жени од Terra & Sky.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

- Фрижидер со големина на стан.
  • Обновено
Оценката:

- Фрижидер со големина на стан.

Овој RCA 12 Cu Ft Врвен фрижидер за замрзнување ги има опциите за складирање што ги барате, ако едноставно са�

DEN 0.33