• Обновено
Енергетска стоп пред и задна евро-стоп ECE-R Сертифицирана подлога за сопирачки со комплет за ротор одговара на BMW 430i

Енергетска стоп пред и задна евро-стоп ECE-R Сертифицирана подлога за сопирачки со комплет за ротор одговара

Buyers rating:
DEN 1.67

Тековен

Комплетот за напојување на сопирачките за напојување ги исполнува барањата за сертификација на ЕКЕР-Р90 во Европа, обезбедувајќи еквивалентни перформанси на ОЕ. За европскиот сопственик на автомобили кој ужива во нивниот квалитет на возењето и не менуваше нешто. Комплетот за сопирачки на евро-стоп вклучува високи ротори на јаглерод, влошки за сопирачките на пагид, сензори на Бова и Европски хардвер на ОЕ за да се обезбеди перформансите да ги исполнат вашите очекувања. Енергетски стоп Предни и задни евро-стоп ECE-R90 Сертифицирана подлога за сопирачки со комплет за ротор, ESK6925 ECE-R90 овластени компоненти за да се обезбедат OEM перформанси и безбедност. Роторите на сопирачките на дискот се обложени со употреба на оригинален геомет за оптимална заштита од корозија. Направени во Европа влошки и сензори од производители на ОЕ (оригинална опрема). Fits : BMW 320i XDrive 2013-2018, BMW 328 D XDRIVE 2014-2018, BMW 328 I 2016, BMW 328i GT XDRIVE 2014-2016, BMW 328 I XDRIVE 2013-2016, BMW 330 I 2017-2018, BMW 330i GTW 2017 330i xdrive 2017-2019, BMW 428i 2016, BMW 428i Gran Coupe 2015-2016, BMW 428i XDrive 2014-2016, BMW 428i XDRIVE GRAN COUPE 2015-2016, BMW 430 I 2017-2020, BMW 430i Gran COUPE 2017-2020 x Drive 2017-2020, BMW 430i xdrive Gran Coupe 2017-2020.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Cobian® Men's Arv Flip Flip
  • Обновено
Оценката:

Cobian® Men's Arv Flip Flip

Flip Flopone на Cobian® Arv 2 е еден од нашите најдобри продавачи! Совршена комбинација на удобност и квалитет, ARV 2 �

DEN 3.33
Orу Орлеанс III квадриптих
  • Обновено
Оценката:

Orу Орлеанс III квадриптих

(4) panels of 16x24 Top quality Giclee print on high resolution Archive Paper Professionally framed and mounted New Orleans III Quadriptych : (4) panels of 16x24...

DEN 207.84
Студио Wynwood Printed Stars & Space Canvas Art Print
  • Обновено
Оценката:

Студио Wynwood Printed Stars & Space Canvas Art Print

Астрономскиот систем, е вешто направено индустриско уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна

DEN 0.67