• Обновено
Јака за прилагодување на кучињата за домашни миленици за миленичиња, направено за последна, средна тиркизна, средна, вратот 14,5 -20

Јака за прилагодување на кучињата за домашни миленици за миленичиња, направено за последна, средна тиркизна,

Buyers rating:
DEN 2.33

Тековен

Класичната цврста колекција беше голем хит кај клиентите на Buyberry Pet од 2013 година, а сега решивме да ги надминеме редовните јаки, поводник и прицврстување! Ние ја прошируваме нашата линија на производи со тоа што нудиме друго решение за безбедност на кучиња-јаки од кучиња Мартингејл за да ги чувате вашите пријатели со четири нозе. Тие се најдобрата јака за кучиња за кучиња што се лизгаат од редовните јаки на токи и ќе го задржат вашето куче побезбедно на поводник. Исто така, тоа е одлична јака за обука што ја претпочитаат повеќето тренери за кучиња. Исто како и класичната јака со цврста боја, оваа јака Мартингејл доаѓа со комбинирана практичност и сигурност : удобни најлонски материјали и траен хардвер. И светлата боја е направена за да го покаже уникатниот стил на вашето куче во текот на целата година. - Достапни големини : мал - врат 12 " - 16 ", ширина 5/8 "; Среден - врат 14,5 " - 20 ", ширина 3/4 "; Голем-врат 18 "-26 ", ширина 1 ". Мартингејл јака е јака за лизгање ** без тока **. Хундс, ве молиме изберете големина на јака што е доволно голема за да се лизне над главата; - Јаките Мартингејл обезбедуваат поголема контрола врз кучињата без ефектот на гушење на јака за лизгање. Одлично за спречување на бегство. Правилно опремена, јаката ќе биде удобно лабава Секогаш кога кучето не се повлекува на поводникот; - јаката не се протега; јаката не е за издвојување. Никогаш не оставајте го вашето куче без надзор со јака на; - најлонска ткаенина со мрежи со голема густина за да додаде издржливост; - машината што се пее со слични предмети во боја во ладна вода на нежниот циклус, суво суво; - Сите слики се направени со нашите примероци за производство од големина на медиум; - Ве молиме, измерете ги вашите миленици внимателно за да направите вистинско купување. Секогаш погледнете ја табелата со големина за Препорачан опсег на тежина за да се потврди големината. Цврст, тешка, прилагодлива, безбедност, обука, без тока.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Вокер 1003- Производи на Вокер HD
  • Обновено
Оценката:

Вокер 1003- Производи на Вокер HD

Производите на Вокер започнаа со снабдување на потребите на системот за гориво на автомобилската индус

DEN 1.00
Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет
  • Обновено
Оценката:

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет

Дишејќи и ситно меко, Aden + Anais Essentials 100% памучни муслински бебешки ќебиња за бебиња обезбедуваат малечки �

DEN 0.33