• Обновено
Без граници ниско чизма на жените во Челзи

Без граници ниско чизма на жените во Челзи

Buyers rating:
DEN 640.00

Тековен

Дами, прошетајте на дивата страна без овие без граници Челзи чизми! Спалчените стапала се разиграни и без напор ги синтетизираат модата и функцијата, а страничниот нагор со табулаторот за влечење го прави лесно вклучување/лесно. Направено во црна, розова и зелена боја. Исклучиво на. Тркалезна пети, мемориска пена Удобно СОКЦЕЛСЕСКИ ЛУГ ДВЕ, Квалитетна конструкција, Дураблер,. Увезени ,. ПУ+Еластична горната, срта со надворешна плоча со кожено ставање ,. Земја на потекло : Камбоџа,. Содржина на ткаенина : 21,42% полиестер горен, висина на потпетицата : 1,65инх, Упатство за нега : само суво чисто.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Студио Wynwood Printed Stars & Space Canvas Art Print
  • Обновено
Оценката:

Студио Wynwood Printed Stars & Space Canvas Art Print

Астрономскиот систем, е вешто направено индустриско уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна

DEN 0.67