• Обновено
Елита девојки Дизни Леотард, ретро -димензии на мин.

Елита девојки Дизни Леотард, ретро -димензии на мин.

Buyers rating:
DEN 1.00

Тековен

Украдете ги срцата на судиите во овој © Disney Minnie Mouse Leotard Sublimated на Subfuse со забавен ретро принт. Сублимирана на субфузија за меко вклопување. Дизајн се одликува со Minnie Mouse однапред. Минимален дизајн на грбот пред Леотард. Удобно намалување на нозете за вежбање. Мека и удобна за гимнастичари за деца. GK користи 4-насочни ткаенини за истегнување и комерцијална формула за истегнување за да ви ја даде најдобрата облека во индустријата. 82% полиестер/18% спандекс.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

YouthFan NCAA Virginia Tech Hokies 3D Stadiumview Magnet
  • Обновено
Оценката:

YouthFan NCAA Virginia Tech Hokies 3D Stadiumview Magnet

Направете го вашиот фрижидер фанзона со официјално лиценцираниот 3 D стадионски преглед магнет Создаде�

DEN 1.33