• Обновено
Samsung Galaxy S I 16 GB AT & T отклучен 4G LTE Quad -Core Android 13MP Телефон - Црвена

Samsung Galaxy S I 16 GB AT & T отклучен 4G LTE Quad -Core Android 13MP Телефон - Црвена

Buyers rating:
DEN 0.67

Тековен

Следните големи работи се тука, Galaxy S4. Потребни се многу работи за да бидат следната голема работа â ”5 " Full HD Super Amolledâ "¢ дисплеј, 13 MP камера, начин без допир за навигација и лесен режим за поедноставена употреба. Фаќајте го секој момент со видео со бавно движење Снимање Â € „Не се потребни алатки за уредување на видео. Забавете или забрзајте ја целата акција користејќи го бавното движење Galaxy S4 и режимите за брзо движење. Едноставно изберете ја вашата режим, изберете ја вашата брзина и започнете со снимање. Погледнете ја целата содржина на зачудувачки 5 -Којте целосен HD Super AMOLEDâ “што се напојува со робустен процесор од 1,9 GHz квадрат-сите во светло 0,29lb паметен телефон. Лесен режим е поставка што можете да го користите за да го поедноставите почетниот екран со поголеми икони и омилените Апликации, за да можете да одвоите време да го откриете неверојатниот свет на вашиот нов Galaxy S4. 5.0-инчен супер AMOLED капацитивен екран на допир, резолуција од 1080 x 1920 пиксели (густина на пиксели од 441ppi) + Corning Gorilla Glass 3 W/ Touch Wiz Ui. 13 мегапикселна камера со f/2.2, 31mm, автофокус, LED блиц, големина на сензорот 1/3 ", големина на пиксели од 1,14 Âμm, гео-означување, фокус на допир, откривање на лице/насмевка, HDR + 2 мегапикселна камера со f/2,4, 31мм, 1080p@30fps, двоен видео повик; Снимање на видео : 1080p@30fps, двојно -видео рек . Внатрешна меморија : 16 GB, 2 GB RAM - Micro SD до 64 GB.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет
  • Обновено
Оценката:

Aden + Anais Essentials Swaddles Superman 2-пакет

Дишејќи и ситно меко, Aden + Anais Essentials 100% памучни муслински бебешки ќебиња за бебиња обезбедуваат малечки �

DEN 0.33
HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack
  • Обновено
Оценката:

HEDSTROM Minions Playball Deflate Party Pack

Класичниот Hedstrom Playball е зимзелена играчка; Никогаш не излегуваат од стил Тешко е да се победи насмевката

DEN 1.67