• Обновено
Garanimals Baby Baby Baby Shorty Recove Codysuit, големини 0M-24M

Garanimals Baby Baby Baby Shorty Recove Codysuit, големини 0M-24M

Buyers rating:
DEN 303.84

Тековен

Убаво откритие! Соберете една, две или повеќе од долгите ракави на Garanimals, изработени во удобна ткаенина и со копчиња за Snap за брзи и лесни промени во гардероба или пелена. Ова едно парче суштинско значење од Garanimals е комплетно со симпатичен џеб на градите и исто така прави одличен подарок за момче! Исклучиво на. Материјал : тело : 60% памук/40% полиестер; Ракави : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : Екипаж со копчиња за прицврстување на рамото за лесни промени во облеката. Затворање : Копчиња за прицврстување на дното за промени во пелена. Ракави : Долго. Ockебови : џеб на градите. Карактеристики : Дизајн на мека ткаенина. Боди на кратки ракави на момчињата од Гаранималс.

Параметри на производот

Стоката во категоријата