• Обновено
Време и волнена ракавица со кожа од кожена фау

Време и волнена ракавица со кожа од кожена фау

Buyers rating:
DEN 287.52

Тековен

Шик печатење со кожна кожа ги издигнува вашите секојдневни нараквици. Овие време и волнени ракавици се совршено завршно парче до омиленото палто. Останете топло и стилски со удобна постава и ладна кожа од прсти за да го направите вашиот телефон ветре. Исклучиво на. Материјал : Топ : 56% волна/35% полиестер/6% акрилик/3% друга ткаенина; Дното : 60% волна/36% полиестер/4% други влакна; Поставена : 91% полиестер/9% спандекс. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Карактеристики : Faux Trim Trim; Печатени детали. Волна нараквици со кожен облик од кожен облик од време и TRU.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

СОНА 'ДЕЈА ВУ' платно уметност
  • Обновено
Оценката:

СОНА 'ДЕЈА ВУ' платно уметност

Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото слик�

DEN 2.33
Лесни улични снимања на Дарси
  • Обновено
Оценката:

Лесни улични снимања на Дарси

Совршен за работа или викенд, Дарси од Лесна улица има перфориран јака со метални столпчиња и функциона�

DEN 1015.20